Upravit stránku

Průběh výstavby - listopad 2018

Už jen kousek a domy I. etapy budou pod střechou. Dokončili jsme hrubou stavbu, probíhají práce na zpevněných plochách a koridorech pro pěší, kompletujeme střešní konstrukce. V bytových domech pokračují práce na elektroinstalacích, probíhá montáž ZTI a ÚT. Začátkem příštího roku se noví majitelé mohou nastěhovat. Zájemci o bydlení mají stále možnost rezervovat si byty II. etapy projektu Eden Rožnov.

Prodej bytů II. etapa

Již brzy bude dokončena I. etapa výstavby bytových domů a noví majitelé se budou moci nastěhovat. V tomto případě máme vyprodáno. Pořád však máte možnost vybrat si bydlení z II. etapy výstavby. Více informací o volných bytových jednotkách naleznete v záložce Rezervace / ceny nebo se můžete obrátit na Janu Křesťanovou, 778 770 470, jana.krestanova@concs.cz

 

Průběh výstavby - září 2018

Místo pro váš život roste jako z vody, bydlení v srdci Beskyd dostává první obrysy. Finalizujeme hrubou stavbu všech bytových domů v rámci I. etapy. Dokončili jsme veškerou technickou infrastrukturu, zároveň probíhají práce na komunikacích i zpevněných plochách. První obyvatelé se do nových bytů v Rožnově pod Radhoštěm nastěhují začátkem příštího roku.

 

Zahájení výstavby - červen 2018

14.června 2018 proběhlo slavnostní poklepání základního kamene I.fáze projektu za účasti médií, zástupců města, investora a developera. Zahájili jsme tímto výstavbu bytových domů, jejíž I.fáze bude dokončena v lednu 2019.